Dla domu i biznesu

„Przejście gospodarstw domowych i firm na OZE jest banalnie proste i szybkie, a dzięki funkcjonującym program – niedrogie. Daje ponadto szereg korzyści – od wymiernej, jaką jest oszczędność, aż po kluczową dla naszej przyszłości – realną poprawę jakości środowiska, w którym żyjemy.”

Seweryn Ślaski

Montaż instalacji fotowoltaicznej pozwala na pozyskiwanie ze słońca energii elektrycznej na potrzeby prowadzenia gospodarstwa domowego lub przedsiębiorstwa. Podstawowym elementem systemu są zamontowane na dachu panele słoneczne. Zbudowane z krzemu pochłaniają fotony, czyli jednostki światła słonecznego i dzięki specjalnemu systemowi połączeń elektronów najpierw wytwarzają prąd stały [energię elektryczną], a później przekształcają go w prąd zmienny [energię elektryczną].

Instalacje fotowoltaiczne dla domu i biznesu realizowane przez SVERINUS są:

OPŁACALNE

Aż o 90% obniżają koszty energii elektrycznej zużywanej w domu czy firmie

BEZOBSŁUGOWE

Użytkowanie instalacji, po jej uruchomieniu, nie wymaga żadnych nakładów finansowych i prac

EKOLOGICZNE

Korzystanie z OZE ogranicza emisję szkodliwych substancji do środowiska

TANIE

Dzięki kompleksowej obsłudze pomagamy uzyskać dotacje oraz skorzystać z ulgi podatkowej

Energia, która zostaje wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną jest na bieżąco wykorzystywana przez gospodarstwo domowe lub przedsiębiorstwo, bez pobierania energii z sieci publicznej. Dodatkowo, nadmiar wyprodukowanej przez instalację energii zostaje przesyłany do sieci publicznej, gdzie jest magazynowany. Zgodnie z zapisami ustawy o OZE właściciel mikroinstalacji może ów nadmiar odebrać z sieci w ciągu roku. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, które uniezależnia zarówno gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa od wzrostu cen prądu.

Dołącz do grona naszych Klientów i także zacznij produkować prąd!

Masz pytania? Napisz do nas