Maj092020

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę? Szybki zwrot kapitału

Autor: SverinusWiększość dostępnych na rynku finansowym narzędzi inwestycyjnych wiąże Twoje pieniądze na wiele lat. Zawierane umowy przewidują niejednokrotnie dotkliwe konsekwencje za wcześniejsze wycofanie się z inwestycji, uniemożliwiając Ci dysponowanie Twoim własnym majątkiem w np. nieprzewidzianej, trudnej sytuacji życiowej, pod rygorem nawet całkowitej utraty wpłaconego kapitału. 

SVERINUS, kierując się komfortem i bezpieczeństwem swoch inwestorów, opracował elastyczne modele, dzięki którym możesz inwestować nawet na okres jednego roku, z możliwością dalszej reinwestycji bądź zakończenia współpracy i szybkiej wypłaty kapitału. Dzięki trwającemu przez cały okres obowiązywania umowy procesowi komunikacji inwestycyjnej, zawsze na bieżąco wiesz w jaki sposób inwestowane są Twoje środki oraz jakie kolejne możliwości możemy Ci zaproponować. 

Inwestycja w fotowoltaikę ze SVERINUS jest zupełnie innowacyjna. W nasz innowacyjny model inwestycyjny wpisana jest także możliwość comiesięcznej wypłaty zysku. Dzięki temu zaczynasz zarabiać już miesiąc po podpisaniu umowy inwestycyjnej. Taka forma współpracy jest niespotykana wśród dostępnych na rynku opcji.

Wróć do publikacji