Zespół

Zespół SVERINUS tworzą profesjonaliści z pasją, posiadający przede wszystkim ogromne doświadczenie inwestycyjne.

Spółki należące do Grupy SiiEF od wielu lat inwestują w nieruchomości w całej Europie, a także w rozwiązania IT oraz inne aktywa gwarantujące wysoki poziom zysku. Nasi fachowcy mają też wyjątkowe doświadczenie w branży energii odnawialnej, zrealizowali z sukcesem wiele projektów z obszaru energetyki wiatrowej i słonecznej.

Nasz zespół to:

  • doświadczeni w zarządzaniu managerowie,
  • wieloletni skuteczni praktycy w obszarze inwestycji,
  • znakomici doradcy inwestycyjni,
  • specjaliści formalno-techniczni w realizacji projektów odnawialnych źródeł energii,
  • eksperci rynku nieruchomości,
  • fachowcy innych dziedzin, współtworzący sukces Spółki.

Nasz zespół


Seweryn Dawid Ślaski

Founder | CEO
SVERINUS Energy S.A.

Pomysłodawca i główny udziałowiec SVERINUS S.A., na co dzień CEO SiiEF GmbH & Co. KG – SLASKii Equity Fund z siedzibą w Dortmundzie.

Od niemal 20 lat związany ze spółkami Grupy SiiEF, której jest założycielem. Początkowo zajmował się konsultingiem finansowo-prawnym dla polskich firm w Niemczech, dzisiaj - prowadzi nadzór nad portfelem inwestycyjnym Grupy, rozwijając nowe obszary działalności. Biznesowy wizjoner, śmiało realizujący kolejne plany i inwestycje w całej Europie. Doskonale zna rynek i biegle porusza się w projektach inwestycyjnych w obszarach energii odnawialnej i nieruchomości. Zna smak sukcesu, ale i porażki – w swoim biznesowym dossier obok listy osiągnięć odważnie wpisuje bankructwo, z którego błyskawicznie się podniósł.

Prywatnie od wielu lat szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Z myślą o nich realizuje swoją największą pasję, jaką jest prowadzenie biznesu. Miłośnik podróży, aktywności fizycznej, a od kilku lat – zdrowego stylu życia i ekologii. Zmiana stylu życia spowodowała, że prywatnie uprawia dla rodziny ekologiczne warzywa i owoce, a biznesowo – inwestuje w farmy fotowoltaiczne mające zapewnić czyste powietrze.

Karol Maśluk

Managing Partner
SVERINUS Energy S.A.

Przedsiębiorca z doświadczeniem w wielu branżach, dzięki czemu posiada wiedzę z zakresu odpowiedzialnego dysponowania kapitałem i profesjonalnej współpracy z klientem. Dyplomowany inżynier. Wykształcenie zdobywał na Politechnice Poznańskiej na kilku kierunkach: Energetyka ze specjalizacją technika gazowa i odnawialna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Projektowanie Graficzne.

Cechuje go ciągła chęć zdobywania wiedzy i samorozwój. Pasjonat energii odnawialnej, przekonany o słuszności rozwoju branży fotowoltaicznej. Jego celem jest budowa zdrowego środowiska i z tym wiąże swoją przyszłość.

Jako CEO w SVERINUS odpowiada za działalność operacyjną, m.in. procedowanie dzierżawy ziemi pod kolejne inwestycje i koordynowanie realizacji projektów powstających farm.

Michał Mincberg

Managing Partner
SVERINUS Energy S.A.

Doświadczony manager, związany z Grupą SiiEF już od kilku lat. Posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w efektywnym zarządzaniu spółkami w branży inwestycyjnej oraz nieruchomości komercyjnych.

Zwolennik i praktyk standardów wykorzystywanych w organizacjach turkusowych. Na co dzień dokłada starań, by zarządzane przez niego projekty oparte były na zaufaniu do pracowników i dawały im możliwość realnego wpływu na rozwój firmy. Jest przekonany, ze taki model organizacji zapewni jej innowacyjność i efektywność na pożądanym poziomie.

Miłośnik aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie przyrody, z rodziną i przyjaciółmi. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci.